Kuş Güvenlik filesi kuşların balkonlar, gıda depoları, lojistik merkezleri, uçak hangarları, araç garajları, itfaiye garajları, depolama alanları, bahçeler, ambarlar gibi alanlarda kuşların oluşturabileceği problemlerin önüne geçmek için kullanılır. Kuş Ağları ile hava akışını ve görünüşü bozmadan kuşların giremeyeceği bir alan oluşturarak, kuşların sebep olacağı sorunların önüne rahatlıkla geçebilirsiniz.

Özellikle küçük kuş türleri tüm alanlara rahatlıkla girebilmektedir. Evlerin balkonlarında istenmeyen bir kirliliğe sebep olarak kötü bir görüntü oluşturabilmekte ve insan sağlığını tehdit edebilmektedirler. Depo ve ambarlarda ürünlere zarar vermeleri ve hijyen sıkıntısına sebep olmaları da oldukça mümkündür. Bu alanları tamamen kapatmak çoğu zaman en iyi çözüm olmayabilir. Özellikle kuşların girmesini engellemek için evlerin balkonlarındaki açık ve havadar alanı kapalı bir alana dönüştürmenize gerek duymadan Kuş Önleme Filesi ile bu sorunun önüne kolayca geçebilirsiniz. Bahçe, depo, ambar gibi alanlarda da alan bütünlüğünü ve hava akışını bozmadan ürünlerinizin zarar görmesini ve kuşlar tarafından kirletilmesini önleyebilirsiniz.

Kuş Güvenlik Fileleri, kuşların büyüklükleri göz önüne alınarak çevredeki en küçük kuş türlerinin dahi geçemeyeceği boyuttaki göz aralıkları ile üretilmelidir. Genellikle 2×2 göz aralığında üretilen ağlar, kuş önleme filesi için idealdir. Küçük göz aralığındaki Kuş Güvenlik Fileleri kuşlarla olan sorununuzu rahatlıkla çözmenizi sağlayacaktır. Kuş Fileleri kuşlara karşı etkili, zararsız ve ekonomik bir yöntemdir. Aynı zamanda bu filelerin kullanım alanları genel olarak dış mekanlar olduğu için hava şartlarına, güneş ışınlarına, yağmurlara ve diğer tüm hava koşullarına karşı dayanıklılık göstermesi son derece önemlidir. Zamanla aşınma ve kopma sorunu yaşanmaksızın uzun yıllar kullanım sağlayabilmesi gerekmektedir.

Kuş Güvenlik Filelerimiz, aranılan tüm özelliklere uygun bir şekilde ustalıkla ve titizlikle üretilmektedir. Kullanım yeri ve amacına göre iki farklı ölçüde standart olarak üretimini yaptığımız Kuş Güvenlik Filelerimizi kuşların geçemeyeceği ölçü ve sıklıkta örerek sizlere ulaştırıyoruz. Hava şartlarına ve tüm dış etkenlere karşı son derece dayanıklı ve yüksek mukavemetli olan filelerimizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Kuş Güvenlik Ağlarında uygulama yapılacak alanda talep halinde keşif hizmeti yaparak projelendirip müşterilerimize numune ve sunum hizmeti sağlamaktayız. Web sitemiz üzerinden ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz