Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağları yapıların katları arasındaki galeri boşluklarının güvenliğini sağlamak adına kullanılır. Galeri boşlukları otel, alışveriş merkezi, okul, hastane gibi birçok yapıda konumlandırılabilir. Yapı yönetmelikleri şartları dolayısıyla veya mimari ve estetik tercihlerden ötürü binalarda konumlandırılması mümkündür. Özellikle okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi halka açık, kalabalık ve çocukların yoğun bir şekilde bulunduğu mekânlarda yer alan galeri boşlukları büyük risk unsuru olabilir. Bu gibi mekanlarda konumlandırılan galeri boşluklarında kazalar ve intihar vakaları yaşanabilmektedir. Aynı zamanda galeri boşlukları inşaat alanlarında da son derece tehlikeli iş kazalarına sebebiyet verebilir. Galeri boşluklarının sebep olabileceği tüm tehlikeler Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağları ile giderilebilir.

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağlarının Kullanım Şekilleri ve Özellikleri

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağları, galeri boşluklarını kapamak suretiyle dikey ya da yatay olarak konumlandırılabilir. Üst kattan dikey biçimde aşağı salınarak veya ortalama iki katta bir yatay biçimde korkuluklar arasına gerdirilerek kullanımı mümkündür. Galeri Boşluğu Güvenlik Fileleri düşme veya çarpma anında, kopma yaşanmadan güvenliğin tam anlamıyla sağlanabilmesi için, esnek ve yüksek mukavemetli iplerden üretilirler. Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağları tercih edilirken file ağının esnekliğine, taşıma kapasitesine ve kullanım amacına uygunluğuna dikkat etmek gerekir. Yüksek taşıma kapasitesine sahip, esnek, yüksek mukavemetli ve kaliteli Galeri Boşluğu Güvenlik Fileleri kullanılan alanların güvenliğini sağlarken aynı zamanda bina içerisinde görüntü bütünlüğünü bozmadan estetik bir görünüm de sağlar.

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağlarımız yüksek mukavemetli ve esnek yapısı sayesinde kaza anında kopma yaşanmaksızın galeri boşluklarının güvenliğini sağlamaktadır. Polyamid hammaddeden imal ettiğimiz Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağları, kolay temizlenebilir ve sürtünmelere karşı dayanıklıdır. Galeri boşluklarının bulunduğu tüm alanlarda güvenlik açığı oluşturmaksızın koruma sağlar. Galeri Boşluğu Kapama Filesi Ağlarında uygulama yapacağımız alanın keşfi sonrasında uygun olan ürünler belirliyor ve müşterilerimize sunum sağlayarak işlemleri ilerletiyoruz. Galeri Boşluğu Güvenlik Filelerinde renk seçeneklerinde kişiselleştirme hizmetimiz bulunmaktadır. Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi ve diğer tüm ürünlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Ürünler

 

Güvenlik Filesi - 6mmx50mm - Polyamid - GriGüvenlik Filesi - 4mmx40mm


İlgili Yazılar

Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi

Galeri Boşluğu Güvenliği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz