Salon Bölme Filesi Nedir?

Salon Bölme Filesi Ağı kapalı spor salonları, açık sahalar, voleybol, futbol, hentbol, basketbol sahaları, toplantı salonları ve benzeri yerlerde mekânı bölmek için kullanılır. Bu sayede tek bir sahada farlı amaçlarla kullanılabilecek birden fazla alan elde edilir. Örneğin bir spor salonunu ya da sahayı birbirinden farklı sporlar yapan birkaç ayrı takım aynı anda kullanabilir. Özellikle gereğinden büyük salonları daha kullanışlı ve işlevsel hale getirebilmek için mükemmel bir üründür. Salon Bölme Filesi Ağları bu gibi alanlarda mekânı birkaç parçaya böler, kullanılan top ve benzeri malzemelerin diğer alanlara geçmesini engeller ve birden fazla grup için spor, toplantı, antrenman alanı oluşturur.

Salon Bölme Filesi Özellikleri

Salon Bölme Filesi Ağı hem iç hem de dış mekanlarda kullanılmaktadır. Bu yüzden tüm alanlarda kullanıma uygun üretilmiş olması önemlidir. Suya, güneş ışınlarına ve olumsuz hava şartlarına dayanıklı olacak şekilde üretilmemiş ağlar, dış mekanlarda kısa süre sonra yıpranacak ve kullanılmaz hale gelecektir. Bu nedenle file ağını mekâna ve kullanım amacına uygun seçmek gerekir. Aynı zamanda büyük alanlarda kalabalık gruplar tarafından kullanılacağı, etrafında birçok farklı sporun yapılacağı göz önüne alındığında filenin darbelere ve aşınmalara karşı mukavemetini koruyabilmesi büyük önem arz ermektedir. Kullanım amacına uygun olarak üretilmiş, tüm iç ve dış mekanlarda kullanıma yönelik yüksek mukavemetli bir Salon Bölme Filesi Ağı, kopma ve aşınma yaşanmaksızın uzun zaman kullanım sağlayacaktır.

Salon Bölme Filesi Nasıl Üretilir?

%100 polyamid ipliklerden imal ettiğimiz Salon Bölme Filesi Ağı iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Polyamid hammadde ve içeriğinde bulunan uv katkısı sayesinde suya, güneş ışınlarına, sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı mukavemetini uzun yıllar korur. 24 – 26 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip olan file ağı darbelere ve aşınmalara karşı oldukça dayanıklıdır. Ürünün üretim hattındaki ilerleyişinde öncelikle teknik naylon iplikler bir araya getirilerek dokuma işlemi gerçekleştirilir. Dokuma işleminin ardından ürün belirlenen ölçülerde kesilir. Daha sonra overlok makinesinde yüksek mukavemetli polyester halatlar ile kenar desteği sağlanır ve kullanıma hazır hale getirilir. Renk, göz çapı ve ebatlarda kişiselleştirme hizmetlerimiz mevcuttur. Salon Bölme Filesi ve diğer ürünlerimiz hakkında web sitemiz üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.


İlgili Ürünler

Kapama Filesi - 120no -Güvenlik Filesi - 4mmx50mm - Beyaz


İlgili Sayfalar

Salon Bölme Filesi

Elektronik Sistem Salon Bölme Filesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz