Galeri boşlukları, yapıların ortak alanları ya da bağımsız kısımlarındaki katlar arasında bulunan boşluklardır. Otel, alışveriş merkezi, okul, hastane gibi birçok yapıda konumlandırılabilen galeri boşlukları; yapı yönetmelikleri şartları dolayısıyla veya mimari, estetik tercihler dolayısıyla tercih edilebilir. Galeri boşlukları özellikle okul, hastane ve alışveriş merkezleri gibi halka açık, kalabalık ve çocukların çokça bulunduğu mekânlarda büyük bir risk unsuru olabilir. Böyle alanlarda son derece tehlikeli kazaların ve intihar vakalarının yaşanması mümkündür. Aynı zamanda galeri boşlukları inşaat alanlarında da son derece tehlikeli iş kazalarına sebebiyet verebilir. İnsanların can güvenliğini koruyabilmek adına galeri boşluklarının güvenli hale getirmek ve bu alanlardaki riski en aza indirmek hayati önem taşır.

Galeri Boşluğu Güvenlik Fileleri, tüm bu yapılardaki galeri boşluklarının oluşturduğu tehlikeyi en aza indirmek için kullanılır. Galeri Boşluğu Güvenlik Ağları, kaza anında düşmeyi önler ve esnek yapısı sayesinde kaza sırasında alınabilecek hasarı ortadan kaldırır. Galeri boşluklarının yer aldığı tüm alanlarda Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi Ağlarının kullanılması hayati önem taşır. Galeri Boşluğu Güvenlik Filesinde ağın esnekliği, kullanılan malzemenin kalitesi ve ipliklerin dayanıklılığı son derece önemlidir. Filenin ağır yükler taşıyabilmesi ve hızlı darbeler karşısında mukavemetini koruyabilmesi gerekmektedir. Kaza anında herhangi kopma yaşanmaması ve güvenliğin tam anlamıyla sağlanabilmesi için güvenlik ağının uygun ve kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmesi oldukça önemlidir.

Galeri boşluklarının bulunduğu tüm alanlarda güvenliğinizi sağlamak için titizlikle üretimini yaptığımız Galeri Boşluğu Güvenlik Filelerimiz, yüksek mukavemetli ve esnek yapısı sayesinde güvenlik açığı oluşturmaksızın galeri boşluklarının oluşturduğu tehlikeyi ortadan kaldırır. İçeriğinde bulunan polyamid hammadde sayesinde düşme anında esneme sağlayarak ortaya çıkan potansiyel enerjiyi sönümler ve oluşabilecek hasarın önüne geçer. İş güvenliği standartlarına uygun olarak üretimini yaptığımız Galeri Boşluğu Güvenlik Fileleri, galeri boşluklarının tam anlamıyla güvenliğini sağlar. Galeri Kapama Filelerinde uygulama yapacağımız alanın keşfi sonrasında uygun olan ürünler belirler ve müşterilerimize sunum sağlayarak işlemleri ilerletiriz. Galeri Boşluğu Güvenlik Filelerinde renk seçeneklerinde kişiselleştirme hizmetimiz bulunmaktadır. Galeri Boşluğu Güvenlik Filesi ve diğer tüm ürünlerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz.


İlgili Ürünler

Güvenlik Filesi - 6mmx100mm - GenelGüvenlik Filesi - 4mmx40mmGüvenlik Ağı - 4mmx50mm - GriGüvenlik Filesi - 6mmx50mm - Kenar


İlgili Yazılar

Güvenlik Ağları – Genel Kullanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz