Kedi Filesi Nedir?

Kedi Güvenlik Filesi, Yaşam alanımızda bizlerle birlikte vakit geçiren ve evcil hayvan statüsünde en yüksek oran ile insanların en fazla evlerinde barındırdığı hayvan kedilerdir. Oyun içgüdüsü ve merakları sebebiyle oluşabilecek tehlike açıklarını minimuma indirmek için kullanıma oldukça müsaittir. Filenin içeriğinde bulunan Polyamid hammadde sayesinde oluşabilecek bir kaza anında esneme sağlayarak kopma kuvvetini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Kedi Güvenlik Ağlarının sipariş aşamasında öncelikle belirlenmiş net ölçülerin alınması gerekmektedir, Alının ölçülere istinaden ürün üretim aşamasına girer ve kullanıma hazır hale getirilir, ürünün üretim aşamasında ilerleyişinde öncelikle belirli ebatlarda net ölçüde kesim işlemi sıcak havya yardımıyla yapılır, Sonrasında Ağ Overlok Makinesinde kenar bölümüne koyulan yüksek mukavemetli iskota halatlar ile kenar mukavemetini maksimum seviyeye çıkartılmaktadır.

Montaj İşlemi Nasıl Olmalı ?

Daha önce ölçüleri alınmış olan alanın, çelik dübel, kanca veya piton kancalar ile 40-50cm aralıklarla uygun alanlara kancalar monte edilmelidir. Sonraki aşamada mümkün ise çelik halat tüm kancalardan geçirilerek gerdirme işlemi sağlanmalıdır, Çelik halat yardımı olmadığı takdirde normal kancalara filenin öncelikle başlangıç ve bitiş noktaları bağlanmalıdır. Öncelikle başlangıç taraflarından bağlantının yapılması ürünün ölçülerinin tam ve eksiksiz gelmesi için önemli bir yer almaktadır. Başlangıç bölgelerinin bağlantıları yapıldıktan sonra diğer bağlantılarda yapılır ve ürün kullanıma hazır hale gelir.

Fiyatlandırma ve Renklendirme

Kedi Filesi yani Kedi Güvenlik Ağlarında ürünün ebatlarına, göz çapına ve detaylı özelliklerine göre fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Özel siparişlerde renklendirme seçenekleri sınırsız olup, standart olarak siyah ve beyaz renk satışı yapılmaktadır. Balkon ve Merdiven Koruma Filelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Merdiven Koruma Filesi Web Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

3mmx40mm - Polyamid Güvenlik Filesi                  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz